8D523Z53PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D523Z53PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 53C 53#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D523Z53PN.pdf2.8D523Z53PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 900 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 900 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D523Z53PN
Tau Wae 8D523Z53PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 900 pcs Pepa Raraunga 1.8D523Z53PN.pdf2.8D523Z53PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10650
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A