8D523W55SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D523W55SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 55C 55#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D523W55SB.pdf2.8D523W55SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 902 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 902 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D523W55SB
Tau Wae 8D523W55SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 902 pcs Pepa Raraunga 1.8D523W55SB.pdf2.8D523W55SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10614
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A