8D523F53PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D523F53PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 53C 53#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D523F53PN.pdf2.8D523F53PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D523F53PN
Tau Wae 8D523F53PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1535 pcs Pepa Raraunga 1.8D523F53PN.pdf2.8D523F53PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10368
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D523F53SA
8D523F53SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 53C 53#20 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1084 pcs
Tikiake: 8D523F53SA.pdf
RFQ
8D523F53PD-LC
8D523F53PD-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
I roto i te taonga: 1448 pcs
Tikiake: 8D523F53PD-LC.pdf
RFQ
8D523F53PN-LC
8D523F53PN-LC