8D523F21SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D523F21SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 21C 21#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D523F21SB.pdf2.8D523F21SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D523F21SB
Tau Wae 8D523F21SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1199 pcs Pepa Raraunga 1.8D523F21SB.pdf2.8D523F21SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10312
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A