8D521Z41SA
Hua Hua
Tau Wae: 8D521Z41SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 41C 41#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D521Z41SA.pdf2.8D521Z41SA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 805 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 805 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521Z41SA
Tau Wae 8D521Z41SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 805 pcs Pepa Raraunga 1.8D521Z41SA.pdf2.8D521Z41SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10274
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D521Z75AA
8D521Z75AA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 4C 4#8 PIN PLUG
I roto i te taonga: 706 pcs
Tikiake: 8D521Z75AA.pdf
RFQ
8D521Z41SA-LC
8D521Z41SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE