8D521W41PA
Hua Hua
Tau Wae: 8D521W41PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 41C 41#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D521W41PA.pdf2.8D521W41PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521W41PA
Tau Wae 8D521W41PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1782 pcs Pepa Raraunga 1.8D521W41PA.pdf2.8D521W41PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10168
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A