8D521W16PA
Hua Hua
Tau Wae: 8D521W16PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 16C 16#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D521W16PA.pdf2.8D521W16PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521W16PA
Tau Wae 8D521W16PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1965 pcs Pepa Raraunga 1.8D521W16PA.pdf2.8D521W16PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10078
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A