8D521W11SC
Hua Hua
Tau Wae: 8D521W11SC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 11C 11#12 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D521W11SC.pdf2.8D521W11SC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521W11SC
Tau Wae 8D521W11SC Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1541 pcs Pepa Raraunga 1.8D521W11SC.pdf2.8D521W11SC.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10062
Whakatakotoranga C Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 23A