8D521M39SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D521M39SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8D521M39SN.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521M39SN
Tau Wae 8D521M39SN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga 8D 39C 37#20 2#16 SKT PLUG Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1664 pcs Pepa Raraunga 8D521M39SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 39
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A