8D521K16SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D521K16SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 16C 16#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D521K16SN.pdf2.8D521K16SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 542 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521K16SN
Tau Wae 8D521K16SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 542 pcs Pepa Raraunga 1.8D521K16SN.pdf2.8D521K16SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-10012
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A