8D521F41SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D521F41SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 41C 41#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D521F41SB.pdf2.8D521F41SB.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521F41SB
Tau Wae 8D521F41SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1332 pcs Pepa Raraunga 1.8D521F41SB.pdf2.8D521F41SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9972
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A