8D521F39SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D521F39SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D521F39SN.pdf2.8D521F39SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D521F39SN
Tau Wae 8D521F39SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1464 pcs Pepa Raraunga 1.8D521F39SN.pdf2.8D521F39SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-39 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9952
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 39 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A