8D519ZC32SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D519ZC32SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE
Ngā Rauemi: 8D519ZC32SA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D519ZC32SA-LC
Tau Wae 8D519ZC32SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1277 pcs Pepa Raraunga 8D519ZC32SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-32
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Zinc Cobalt
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-9851 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 32
Kei roto - Tae Housing Green
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Green Zinc Cobalt
Ko te Hononga Nuturu 1.516" (38.51mm) Momo Hoapā Crimp