8D519Z32SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D519Z32SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 32C 32#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D519Z32SN.pdf2.8D519Z32SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 919 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 919 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D519Z32SN
Tau Wae 8D519Z32SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 919 pcs Pepa Raraunga 1.8D519Z32SN.pdf2.8D519Z32SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-32 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9808
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 32 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A