8D519Z11SN-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D519Z11SN-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D519Z11SN-LC.pdf2.8D519Z11SN-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D519Z11SN-LC
Tau Wae 8D519Z11SN-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1323 pcs Pepa Raraunga 1.8D519Z11SN-LC.pdf2.8D519Z11SN-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-11
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Zinc Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-9755 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Kei roto - Tae Housing Black
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Black Zinc Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.516" (38.51mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D519Z11SA-LC
8D519Z11SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 971 pcs
Tikiake: 8D519Z11SA-LC.pdf
RFQ
8D519Z11SC-LC
8D519Z11SC-LC