8D519Z11PA
Hua Hua
Tau Wae: 8D519Z11PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 11C 11#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D519Z11PA.pdf2.8D519Z11PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D519Z11PA
Tau Wae 8D519Z11PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1046 pcs Pepa Raraunga 1.8D519Z11PA.pdf2.8D519Z11PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9744
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A