8D519W28SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D519W28SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 28C 26#20 2#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D519W28SB.pdf2.8D519W28SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D519W28SB
Tau Wae 8D519W28SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1629 pcs Pepa Raraunga 1.8D519W28SB.pdf2.8D519W28SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-28 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9656
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 28 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A