8D519W18SD-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D519W18SD-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D519W18SD-LC.pdf2.8D519W18SD-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D519W18SD-LC
Tau Wae 8D519W18SD-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1439 pcs Pepa Raraunga 1.8D519W18SD-LC.pdf2.8D519W18SD-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-18
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-9625 Whakatakotoranga D
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 18 (14 + 4 Triax)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Ko te Hononga Nuturu 1.516" (38.51mm) Momo Hoapā Crimp