8D519F28PA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D519F28PA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D519F28PA-LC.pdf2.8D519F28PA-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D519F28PA-LC
Tau Wae 8D519F28PA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1433 pcs Pepa Raraunga 1.8D519F28PA-LC.pdf2.8D519F28PA-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-28
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-9449 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 28
Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Nickel
Ko te Hononga Nuturu 1.516" (38.51mm) Momo Hoapā Crimp