8D519F18PB-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D519F18PB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D519F18PB-LC.pdf2.8D519F18PB-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D519F18PB-LC
Tau Wae 8D519F18PB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1740 pcs Pepa Raraunga 1.8D519F18PB-LC.pdf2.8D519F18PB-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 19-18
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-9421 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18 (14 + 4 Triax)
Ko te Hononga Nuturu 1.516" (38.51mm) Momo Hoapā Crimp