8D517ZC26SA
Hua Hua
Tau Wae: 8D517ZC26SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 26C 26#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 8D517ZC26SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D517ZC26SA
Tau Wae 8D517ZC26SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1316 pcs Pepa Raraunga 8D517ZC26SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9364
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A