8D517Z26PB
Hua Hua
Tau Wae: 8D517Z26PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 26C 26#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D517Z26PB.pdf2.8D517Z26PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D517Z26PB
Tau Wae 8D517Z26PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1427 pcs Pepa Raraunga 1.8D517Z26PB.pdf2.8D517Z26PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9295
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A