8D517W26SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D517W26SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 26C 26#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D517W26SB.pdf2.8D517W26SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D517W26SB
Tau Wae 8D517W26SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1143 pcs Pepa Raraunga 1.8D517W26SB.pdf2.8D517W26SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9174
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D517W26SD-LC
8D517W26SD-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
I roto i te taonga: 1448 pcs
Tikiake: 8D517W26SD-LC.pdf
RFQ
8D517W26SB-LC
8D517W26SB-LC