8D517S26SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D517S26SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 26C 26#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D517S26SN.pdf2.8D517S26SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 688 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 688 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D517S26SN
Tau Wae 8D517S26SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 688 pcs Pepa Raraunga 1.8D517S26SN.pdf2.8D517S26SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9068
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A