8D515Z18PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D515Z18PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 18C 18#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D515Z18PN.pdf2.8D515Z18PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D515Z18PN
Tau Wae 8D515Z18PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1752 pcs Pepa Raraunga 1.8D515Z18PN.pdf2.8D515Z18PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-8666
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A