8D515W18PB-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D515W18PB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D515W18PB-LC.pdf2.8D515W18PB-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D515W18PB-LC
Tau Wae 8D515W18PB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 18POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2661 pcs Pepa Raraunga 1.8D515W18PB-LC.pdf2.8D515W18PB-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-18
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-8497 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 18
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Olive Drab Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.280" (32.51mm) Momo Hoapā Crimp