8D515W15SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D515W15SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D515W15SA-LC.pdf2.8D515W15SA-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D515W15SA-LC
Tau Wae 8D515W15SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 15POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2021 pcs Pepa Raraunga 1.8D515W15SA-LC.pdf2.8D515W15SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-15
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-8475 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 15
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing Olive Drab
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum, Olive Drab Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.280" (32.51mm) Momo Hoapā Crimp