8D515S15PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D515S15PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 15C 14#20 1#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D515S15PN.pdf2.8D515S15PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 452 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 452 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D515S15PN
Tau Wae 8D515S15PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 452 pcs Pepa Raraunga 1.8D515S15PN.pdf2.8D515S15PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-15 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-8396
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A