8D515K18PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D515K18PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 18C 18#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D515K18PN.pdf2.8D515K18PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D515K18PN
Tau Wae 8D515K18PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1080 pcs Pepa Raraunga 1.8D515K18PN.pdf2.8D515K18PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-8346
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A