8D515F19PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D515F19PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 19C 19#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D515F19PN.pdf2.8D515F19PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D515F19PN
Tau Wae 8D515F19PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2290 pcs Pepa Raraunga 1.8D515F19PN.pdf2.8D515F19PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-8244
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D515F19PC-LC
8D515F19PC-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 1716 pcs
Tikiake: 8D515F19PC-LC.pdf
RFQ
8D515F19PN-LC
8D515F19PN-LC