8D125ZC19SA-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D125ZC19SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: 8D125ZC19SA-LC.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125ZC19SA-LC
Tau Wae 8D125ZC19SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1438 pcs Pepa Raraunga 8D125ZC19SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-19
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Zinc Cobalt
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-6782 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Kei roto - Tae Housing Green
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -