8D125ZC19PA
Hua Hua
Tau Wae: 8D125ZC19PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 19C 19#12 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8D125ZC19PA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 982 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 982 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125ZC19PA
Tau Wae 8D125ZC19PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 982 pcs Pepa Raraunga 8D125ZC19PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-19 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-6775
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A