8D125Z43SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D125Z43SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: 1.8D125Z43SN.pdf2.8D125Z43SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125Z43SN
Tau Wae 8D125Z43SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1100 pcs Pepa Raraunga 1.8D125Z43SN.pdf2.8D125Z43SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-6681
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 43 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D125Z46PN-LC
8D125Z46PN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 46POS INLINE
I roto i te taonga: 1139 pcs
Tikiake: 8D125Z46PN-LC.pdf
RFQ
8D125Z43PN
8D125Z43PN
Whakaahuatanga: 8D 43C 23#20 20#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1115 pcs
Tikiake: 8D125Z43PN.pdf
RFQ
8D125Z43SN-LC
8D125Z43SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 43POS INLINE