8D125W61SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D125W61SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 61C 61#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 1.8D125W61SB.pdf2.8D125W61SB.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125W61SB
Tau Wae 8D125W61SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1228 pcs Pepa Raraunga 1.8D125W61SB.pdf2.8D125W61SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-6605
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A