8D125W61PA
Hua Hua
Tau Wae: 8D125W61PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 61C 61#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D125W61PA.pdf2.8D125W61PA.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125W61PA
Tau Wae 8D125W61PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1272 pcs Pepa Raraunga 1.8D125W61PA.pdf2.8D125W61PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-6597
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D125W61PA-LC
8D125W61PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 61POS INLINE