8D125W46SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D125W46SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 46C MIXED SKT RECP
Ngā Rauemi: 1.8D125W46SB.pdf2.8D125W46SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 716 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 716 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125W46SB
Tau Wae 8D125W46SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 716 pcs Pepa Raraunga 1.8D125W46SB.pdf2.8D125W46SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-6587
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D125W46PN-LC
8D125W46PN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 46POS INLINE
I roto i te taonga: 1747 pcs
Tikiake: 8D125W46PN-LC.pdf
RFQ
8D125W46SB-LC
8D125W46SB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 46POS INLINE