8D125W24SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D125W24SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Ngā Rauemi: 1.8D125W24SB.pdf2.8D125W24SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125W24SB
Tau Wae 8D125W24SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1056 pcs Pepa Raraunga 1.8D125W24SB.pdf2.8D125W24SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-6509
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A