8D125F61PB-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D125F61PB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 61POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D125F61PB-LC.pdf2.8D125F61PB-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125F61PB-LC
Tau Wae 8D125F61PB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 61POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1413 pcs Pepa Raraunga 1.8D125F61PB-LC.pdf2.8D125F61PB-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-61
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-6382 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 61
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -