8D125F24SN-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D125F24SN-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 24POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D125F24SN-LC.pdf2.8D125F24SN-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125F24SN-LC
Tau Wae 8D125F24SN-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 24POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1625 pcs Pepa Raraunga 1.8D125F24SN-LC.pdf2.8D125F24SN-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-24
Rauemi Hee Aluminum Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-6294 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 24
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -