8D123ZC53SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D123ZC53SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 53C 53#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8D123ZC53SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D123ZC53SN
Tau Wae 8D123ZC53SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1049 pcs Pepa Raraunga 8D123ZC53SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-6153
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A