8D123W21SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D123W21SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 21C 21#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: 1.8D123W21SB.pdf2.8D123W21SB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D123W21SB
Tau Wae 8D123W21SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1164 pcs Pepa Raraunga 1.8D123W21SB.pdf2.8D123W21SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-5995
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D123W21SA-LC
8D123W21SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 21POS INLINE
I roto i te taonga: 1712 pcs
Tikiake: 8D123W21SA-LC.pdf
RFQ
8D123W21SB-LC
8D123W21SB-LC