8D123W21PA
Hua Hua
Tau Wae: 8D123W21PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 21C 21#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D123W21PA.pdf2.8D123W21PA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D123W21PA
Tau Wae 8D123W21PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1194 pcs Pepa Raraunga 1.8D123W21PA.pdf2.8D123W21PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-21 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-5987
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 21 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D123W21PN
8D123W21PN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 21C 21#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1449 pcs
Tikiake: 8D123W21PN.pdf
RFQ
8D123W21PA-LC
8D123W21PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 21POS INLINE