8D121ZC41SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D121ZC41SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 41C 41#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8D121ZC41SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D121ZC41SB
Tau Wae 8D121ZC41SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1216 pcs Pepa Raraunga 8D121ZC41SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-5869
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D121ZC41SA-LC
8D121ZC41SA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 41POS INLINE
I roto i te taonga: 1660 pcs
Tikiake: 8D121ZC41SA-LC.pdf
RFQ
8D121ZC41SN-LC
8D121ZC41SN-LC
I roto i te taonga: 1471 pcs
Tikiake: 8D121ZC41SN-LC.pdf
RFQ
8D121ZC41SB-LC
8D121ZC41SB-LC