8D121ZC16SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D121ZC16SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 16C 16#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8D121ZC16SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D121ZC16SN
Tau Wae 8D121ZC16SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1279 pcs Pepa Raraunga 8D121ZC16SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-5817
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A