8D121ZC11SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D121ZC11SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 11C 11#12 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8D121ZC11SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D121ZC11SN
Tau Wae 8D121ZC11SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1358 pcs Pepa Raraunga 8D121ZC11SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-5799
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D121ZC16AB
8D121ZC16AB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 16C 16#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1358 pcs
Tikiake: 8D121ZC16AB.pdf
RFQ
8D121ZC11PN
8D121ZC11PN
Whakaahuatanga: 8D 11C 11#12 PIN RECP
I roto i te taonga: 1220 pcs
Tikiake: 8D121ZC11PN.pdf
RFQ
8D121ZC11SN-LC
8D121ZC11SN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 11POS INLINE