8D121Z16SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D121Z16SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 16C 16#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: 1.8D121Z16SN.pdf2.8D121Z16SN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D121Z16SN
Tau Wae 8D121Z16SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1126 pcs Pepa Raraunga 1.8D121Z16SN.pdf2.8D121Z16SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-5757
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D121Z16SN-LC
8D121Z16SN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 16POS INLINE