8D121W41PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D121W41PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 41C 41#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D121W41PN.pdf2.8D121W41PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D121W41PN
Tau Wae 8D121W41PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 2107 pcs Pepa Raraunga 1.8D121W41PN.pdf2.8D121W41PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-41 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-5721
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 41 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A