8D121W16PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D121W16PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 16C 16#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 1.8D121W16PN.pdf2.8D121W16PN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D121W16PN
Tau Wae 8D121W16PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1993 pcs Pepa Raraunga 1.8D121W16PN.pdf2.8D121W16PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-5667
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D121W16SB
8D121W16SB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 16C 16#16 SKT RECP
I roto i te taonga: 1374 pcs
Tikiake: 8D121W16SB.pdf
RFQ
8D121W16PN-LC
8D121W16PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 16POS INLINE