8D117ZC26SA
Hua Hua
Tau Wae: 8D117ZC26SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 26C 26#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8D117ZC26SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D117ZC26SA
Tau Wae 8D117ZC26SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1581 pcs Pepa Raraunga 8D117ZC26SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-26 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-5489
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 26 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A