8D117ZC20PA
Hua Hua
Tau Wae: 8D117ZC20PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8D117ZC20PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D117ZC20PA
Tau Wae 8D117ZC20PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1126 pcs Pepa Raraunga 8D117ZC20PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 17-20 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 5A, 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D117ZC08SN-LC
8D117ZC08SN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG FMALE 8POS INLINE